T.S.T.A Wedstrijd van het jaar ‘09 ‘10 ‘12 & 2013  !
Home 18-19-20 augustus
2017


Klasse 3 sport tot 4500 kg max. 6 cil.








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

3-3

Onne Jan Storteboom

Kornhorn

John Deere

100,00

100


200

1

3-1

Obbink Grievink

Meddo

Volvo 810

98,84

96,76


195,6

2

3-5

Roy ter Haar

Barchem

Ford 96100

28,82

83,18


112

3











Klasse 4 pro stock tot 3400 kg 4 cil. T 6 cilinder zonder  T








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

4-1

Henri Tuenter

Terborg

Belarus 952

100,00

100


200

1




















Klasse 5 pro stock tot 3600 kg 6 cil. T 8 cilinder zonder T








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

5-7

Christian Keisers

Sonsbeck

Fendt 930 Giftzwerk

100

108


208

1

5-16

Dark Side of the moon

Aalten

John Deere

100

100,71


200,71

2

5-14

Pleun de Bruin

Altervier

John Deere 6210R

100

98,61


198,61

3

5-15

Gebr. Mourits

Glinw

International 1066

100

98,56


198,56

4

5-1

Laurens Lageschaar

Ziewent

John Deere

100

92,73


192,73

5

5-4

Paul Siebers

Kleve

Yellow Thunder

100

91,36


191,36

6

5-10

Flying Wheels


Ursus 1634

100

90,08


190,08

7

5-11

Smokey Deere


John Deere 4040

100

85,21


185,21

8

5-9

Bart van Engelen


Ford 9600

95,11

75,78


170,89

9

5-8

Jeroen Kleingunnewiek

Lochem

John Deere

79,89

69,56


149,45

10

5-6

Martinus Niewijk

Sebaldeburen

Ford 8210

73,25

71,74


144,99

11

5-3

Mario Nikesen

Kleve

IHC 946 Red Buster

62,75

80,5


143,25

12

5-12

Obbink Grievink

Winterswijk

Volvo 810

100



100

13




















Klasse 7 hobby sport tot 4500 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

7-1

Pascal Putman

Halle

Valmet 655-4

100

100


200

1

7-2

Vincent Aalferink

Groesbeek

International 955


87,94

bm

87,94

2




















Klasse 10 pro stock en specials tot 5000 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

10-3


Sonsbeck

MF old Jim

100

100


200

1

10-2


Sonsbeck

MF life Power

100

97,2


197,2

2

10-1

Paul Siebers


Yellow Beast

86,56

77,6


164,16

3




















Klasse 12 hobby sport tot 5500 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

12-2

Bloemhof Wissink

Boekelo

Ford TW15

100

83


183

1

12-10

Geert Hans

Schoonebeek

John Deere 4440

100

81,84


181,84

2

12-4

Danny Schroer

Buurse

John Deere 4430

100

75,66


175,66

3

12-5

Dirk Meuleman

Laren

IHC 1086

100

75,14


175,14

4

12-6

Dennis Meddeler

Neede

John Deere 4430

93,8

73,94


167,74

5

12-15

Ties Bolder

Loil

IHC 1246

89,69

75,56


165,25

6

12-1

Richard Luesink

Halle

Belarus BX 100

83,68

72,48


156,16

7

12-11

Frank Mol

Schoonebeek

Fiat 1300

88,89

65,71


154,6

8

12-7

Mark Grievink

Meddo

Volvo 810

64,57

68,49


133,06

9