T.S.T.A Wedstrijd van het jaar ‘09 ‘10 ‘12 & 2013  !
Home 18-19-20 augustus
2017


Klasse 1 standaard tot 2600 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

1-20

Marlies Mogezomp

Buurse

IHC 624

84,89

94,57


179,46

1

1-4

Benjamin Klein

Huppel

Ford 4000

77,61

98,91


176,52

2

1-11

Gerwin Rowinkel

Hoge Hexel

International 633

77,48

98,44


175,92

3

1-22

Vincent Alferink

Groesbeek

International 733

82,47

92,91


175,38

4

1-3

Fons Klein

Winterswijk-Huppel

Ford 4000

77,43

90,59


168,02

5

1-7

Bertie Tolkamp

Alstätte (D)

Fiat 600

78,03

89,38


167,41

6

1-15

Willard Nijland

Holten

MF 65

77,93

89,36


167,29

7

1-2

Pascal Putman

Halle

David Brown 995

77,21

86,59


163,8

8

1-21

Lukas Hövels

Salzbergen (D)

Deutz D 6206

76,82

84,67


161,49

9

1-12

Wilfred Leideman

Daarle

International 633

76,57

83,45


160,02

10

1-18

Rick te Nijenhuis

Deurningen

Deutz D 5505

76,54



76,54

11

1-17

Mark Bevers

Losser

MF 133

75,68



75,68

12

1-8

Raymond Loos

Enschede

Ford Super Major

75,07



75,07

13

1-5

Rik Noordkamp

Overdinkel

International 733

74,4



74,4

14

1-6

Stef Holtkamp

Enschede

International 633

74,39



74,39

15

1-1

Arjan Kroeze

Deurningen

Landini 6500

74,21



74,21

16

1-23

Herman Hans

Schoonebeek

Nuffield

74,15



74,15

17

1-10

Richard Smalbrugge

Hoge Hexel

Ford 4000

71,44



71,44

18

1-9

Milan Aarnink

Winterswijk

International 523

69,46



69,46

19

1-14

Thijs ter Huurne

Buurse

Deutz

68,74



68,74

20

1-16

Sander Platenkamp

Deurningen

IHC 633

66,7



66,7

21

1-19

Christian Lansink


Deutz D 50

63,23



63,23

22




















Klasse 2 standaard tot 3800 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

2-15

Koen Beskers

Winterswijk

Fiat 850

85,64

88,51


174,15

1

2-1

Gerard Spijker

Buurse

MF 1080

81,37

90,13


171,5

2

2-23

Jurgen Krijt

Wijhe

Same Leopard 85

84,91

83,06


167,97

3

2-17

Gerco Pil

Boekelo

John Deere 3020

81,05

86,68


167,73

4

2-10

Luuk Simmelink

Aalten

International 844-SB

81,78

85,78


167,56

5

2-29

Raymond Worsink

Markelo

International 844-S

82,06

85,25


167,31

6

2-24

Aniko Teipen

Emsbüren (D)

Deutz 6006

80,65

82,35


163

7

2-4

Thijs Loman

Lochem

Fendt 106LS

80,07

79,73


159,8

8

2-9

Bas Elferink

Losser

Deutz Agro extra

80,76

74,75


155,51

9

2-26

Herbert Nijland

Holten

MF 185

80,27

68,93


149,2

10

2-21

Niels Abbink

Holten

Fendt 305 LS

79,93



79,93

11

2-8

Taco Klein Wiltink

Gelselaar

Deutz 7006

79,46



79,46

12

2-28

Mathijs Hoek

Enschede

Deutz 6206

79,29



79,29

13

2-3

Jos Meekes

Groenlo

International 824

79,13



79,13

14

2-30

Robin Bouwmeesters

Haaksbergen

Deutz 6005

79,06



79,06

15

2-19

Herman Hans

Schoonebeek

Nuffield

79,05



79,05

16

2-16

Gert Wissink

Enschede

Renault 781

78,8



78,8

17

2-12

Robin Bollen

Winterswijk

Same Saturno 80

78,72



78,72

18

2-6

Femke Stegers

Beltrum

International 844-S

78,19



78,19

19

2-27

Koen Heuten

Markelo

International 844-S

78,17



78,17

20

2-33

Rik Teutelink

Losser

International 844S

78,1



78,1

21

2-20

Stijn Bruggert

Buurse

International 743

77,99



77,99

22

2-18

Koen Japink

Enschede

John Deere 1640

77,94



77,94

23

2-32

Niek Stokvis

Wierden

International 633

77,74



77,74

24

2-11

Gerard Simmelink

Aalten

International 844-S

77,72



77,72

25

2-14

Luuk Roesthuis

Agelo

Renault 75-32 TX

77,68



77,68

26

2-25

Gerben Westerink

Hoge Hexel

International 824

77,65



77,65

27

2-31

Lukas Hövels

Salzbergen (D)

Deutz D 6206

75,93



75,93

28

2-2

Niek Loskamp

Losser

Landini 7500

62,14



62,14

29

2-7

Harry Nijenhuis

Losser

Landini 5500

55,56



55,56

30

2-5

Jhon Bakhuis

Daarle

Fendt 108S




0

31

2-13

Mike Bollen

Winterswijk

Same Saturno 80




0

31

2-22

Jordy Oosterkamp

Marienheem

International 844-S




0

31











Klasse 3 sport tot 4500 kg max. 6 cil.








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

3-2

Roy ter Haar

Barchem

Ford 9600

100

100


200

1

3-5

Patrick Klein Gunnewiek

Lichtenvoorde

John Deere 4430

94,31

90,48


184,79

2

3-7

Team Maaszen Pascal Kruzen


IHC3088

97,29



97,29

3

3-1

Richard Tijhuis

Noordijk

Ford 8000

0



0

4

3-3

Remco Meerbeek

Barchem

John Deere 4440




0

4

3-4

Roy ter Haar

Barchem

Ford 9600




0

4

3-6

Team Obbink/Grievink

Winterswijk

Viking Volvo bm 810




0

4




















Klasse 4 pro stock tot 3400 kg 4 cil. T 6 cil zonder T








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

4-1

Henri Tuenter


4RUS

100

100


200

1

4-3

Richard Luesink

Halle

Belarus 952

97,33

100


197,33

2

4-4

Wilco Stegemand

Laren

John Deere 2130

90,87

84,92


175,79

3

4-2

Roel Jansen


Belazerus 2




0

4


Klasse 5 pro stock tot 3600 kg 6 cil. T 8 cilinder zonder T








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

5-10

Reinier Sundermeijer

Voorst

Proud Eagle IHC 1455

100

82,7


182,7

1

5-8

Team Obbink/Grievink

Winterswijk

Red Rhino Volvo bm 810

100

81,93


181,93

2

5-11

Team Hakkert

Laren

Forgotten boy IHC 1455

100

72,97


172,97

3

5-7

Team Obelix

Dedemsvaart

Zetor Cristal

98,84

70,09


168,93

4

5-1

Laurens Lageschaar

Ziewent

John Deere 4440

97,32

65,46


162,78

5

5-2

Jeroen Klein Gunnewiek

Barchum

John Deere 4440

92,38

61,05


153,43

6

5-15

Erwin Menke

Schoonebeek

Ford 8630

50,29

46,04


96,33

7

5-13

Mayo Hols

Kleve (D)

Shocking Blue Ford 9000

63,34



63,34

8

5-3

Pascal Schmidt

Ushi

IHC 1055




0

9

5-4

Gebr. van Mourik

Freek

IHC 1066




0

9

5-5

Pleun de Bruin

Green Efficiency

John Deere 6210R




0

9

5-6

Dark side of the Moon

Aalten

John Deere 4455




0

9

5-9

Tobias Köhlen

Sonsbeck(D)

Meisterjäger Fendt 824




0

9

5-12

Paul Siebers

Kleve (D)

Yellow Tunder




0

9

5-14

Mario Nickesen

Kranenburg (D)

Red Buster




0

9





























Klasse 6 standaard tot 4500 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

6-3

Niels Abbink

Ziewent

IHC 1046

96,31

88,12


184,43

1

6-6

Henrie ter Keurs

Enter

IHC 844-S

96,19

86,4


182,59

2

6-12

Tim Goering

Haaksbergen

Deutz Agrotron 100

96,97

83,61


180,58

3

6-16

Tom Stegers

Beltrum

Case 856XL

95,03

85,43


180,46

4

6-2

Thijs Lageschaar

Ziewent

John Deere 2140

88,19

86,06


174,25

5

6-13

Bas Bomer

Neede

IHC 1046

88,05

85,87


173,92

6

6-7

Sven Langendoen

Vragender

International 844-S

89,15

84,7


173,85

7

6-10

Hendry Bronsvoort

Winterswijk

Deutz D9006

88,33

84,58


172,91

8

6-5

Marcel Beltman

Rijssen

IHC 844-S

87,87

83,54


171,41

9

6-14

Herbert Nijland

Holten

MF 185

87,61

77,4


165,01

10

6-1

Gijs Oude Vrielink

Enschede

Landini 9500

87,52



87,52

11

6-15

Ronald Worsink

Markelo

International 844-S

87,51



87,51

12

6-11

Jeroen Mengering

Geesteren

Ford 7600

87,28



87,28

13

6-22

Mike Bollen

Winterswijk

Same Saturno 80

87,23



87,23

14

6-4

Thijs Leferink

Rossum

Case 1046

87,03



87,03

15

6-8

Mike Klein Wiltink

Gelselaar

Fiat 150 DT

86,16



86,16

16

6-9

Ruben Olde Heuvel

Overdinkel

International 844-S

82,2



82,2

17

6-17

De Manders

Berghem

Deutz 8006

79,86



79,86

18

6-18

Stan Manders

Berghem

Deutz 8006

79,8



79,8

19

6-24

Jordy Oosterkamp

Marienheem

International 844-S

75,57



75,57

20

6-19

Rolf Mulder


Landini 9500




0

21

6-20

Jan Groenewold


Deutz 10006




0

21
























































Klasse 7 hobby sport tot 4500 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

7-6

Tobias Borgers

Anholt

IHC1246

100



100

Buiten med.

7-1

Pascal Putman

Halle

Valmet 655-4

99,74



99,74

1

7-2

Kai van Hal

Anholt (D)

IHC 744




0

3

7-3

Tobias Borkes

Anholt (D)

IHC 1046




0

3

7-4

Evert van Roekel

Yellow fever

Ford 8700




0

3

7-5

Albert Edens


Fiat 180-90




0

3





























Klasse 8 standaard tot 5500 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

8-7

Ronny Franke

Lonneker

John Deere 6400

85,94

91,75


177,69

1

8-3

Jurgen Huurdeman

Groenlo

International 1246

96,86

80,76


177,62

2

8-14

Jo Gootjes

Markelo

John Deere 4040

96,01

80,36


176,37

3

8-17

Stefan Welfelo

Overdinkel

Ursus Bizon 408

100

75,31


175,31

4

8-12

Nisse Wissink

Buurse

Ford 6810

87,7

80,27


167,97

5

8-20

Robert Timmerije

Noordijk

John Deere 4430

89,42

77,45


166,87

6

8-11

Frank Höfkes

Winterswijk

International 1246

81,95

82,15


164,1

7

8-19

Rick Slijkhuis

Neede

Deutz DX6.30

82,64

80,12


162,76

8

8-15

Raymond Schreibeld

Markelo

International 1056

86,27

75,05


161,32

9

8-13

Henrik Prinz

Alstätte (D)

Deutz 9006

80,78

76,86


157,64

10

8-6

Aiden Kling

Losser

MF 6150

80,5



80,5

11

8-2

Sebastiaan Wilke

Enschede

Ford 7740

80,06



80,06

12

8-18

Raymond Worsink

Markelo

International 845 XL

79,98



79,98

13

8-22

Jochem Bruggink

Halle

Fendt 614

79,22



79,22

14

8-4

Ronald Veldkamp

Hoge Hexel

Fendt 310SLA

78,78



78,78

15

8-1

Jarno Hartkamp

Heino

Ford 7740

78,07



78,07

16

8-21

Dinand ten Arve

Ruurlo

Deutz DX 4.61

77,92



77,92

17

8-24

Bart ter Beeke

Arnhem

John Deere 2850

77,82



77,82

18

8-5

Marcel Beltman

Rijssen

IHC 844-S

77,73



77,73

19

8-16

Michel Bulthuis

620480354

New Holland T590

77,5



77,5

20

8-10

Geert Roesthuis

Rossum

John Deere 3040

77,42



77,42

21

8-23

Simone Vrielink

Schoonebeek

Ford County 1164

73,06



73,06

22

8-8

Robert Olde Heuvel

Overdinkel

International 1246




0

23

8-9

Stef Holtkamp

Enschede

MF 6180




0

23




















Klasse 9 standaard tot 7000 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

9-2

Matthijs Kelder

Marienheem

Case-IH 1455 XL

92,8

96,33


189,13

1

9-9

Thijs Kemerink

Saasveld

Deutz-Fahr Agrostar 6.61

85,09

92,25


177,34

2

9-21

Mark Elferink

Losser

84,63

90,05


174,68

3

9-10

Raymond Luesink

Halle

Valtra T170

91,05

79,42


170,47

4

9-11

Wouter Kienhuis

Tubbergen

Case Agri King 1270

84,6

80,25


164,85

5

9-24

Thijs Leenders

Groesbeek

International 1455

81,82

82,78


164,6

6

9-25

Jeroen Looijen

Groesbeek

Case-IHC 1455

81,21

81,25


162,46

7

9-16

Jasper Eedink

Zelhem

MF 1820

80,88

81,38


162,26

8

9-30

Jhon Bakhuis

Daarle

Case 1455

84,68



84,68

9

9-3

Sebastiaan Wilke

Enschede

New Holland T6020

81,52



81,52

10

9-5

Marc Lageschaar

Ziewent

John Deere 4440

80,81



80,81

11

9-27

Daniel Wijlens

Haaksbergen

MF 6270

80,79



80,79

12

9-12

Roy Egberink

Enschede

Case MX-135

80,63



80,63

13

9-7

Edwin Oude Heuvel

Enschede

Case MX 110

80,26



80,26

14

9-18

Emiel Gottemaker

Hexel

Case 1056 XL

79,99



79,99

15

9-19

Edwin Smalbrugge

Hoge Hexel

International 1056 XL

78,51



78,51

16

9-23

Leon Manders

Berghem

MF 1155

77,99



77,99

17

9-14

Maaikel Raben

Winterswijk

International 1086

77,58



77,58

18

9-4

Raymond Koop

Losser

International 1255

77,07



77,07

19

9-22

Nick Vennegoor

Weerselo

Ford TW 20

76,52



76,52

20

9-31

Stef Holtkamp

Enschede

MF 6180

76,3



76,3

21

9-8

Hans Niemeijer

Losser

Ford 7740

76,26



76,26

22

9-20

Ronald Worstink

Markelo

Claas 697

76,15



76,15

23

9-6

Aizam te Raa

Gelselaar

Fiat 1280 DT

75,99



75,99

24

9-28

Rowdy Versteeg

Enschede

MF 6465

75,69



75,69

25

9-13

Bram Japink

Enschede

Case 5120

74,57



74,57

26

9-17

Michel Gottemaker

Hexel

New Holland T6030

73,21



73,21

27

9-26

Mick te Braake

Haaksbergen

MF 8120

72,8



72,8

28

9-1

René Kamphuis

Deurningen

Ford TW 20

64,3



64,3

29

9-15

Jurian Wagenaar

Holten

Fendt 611 LSA




0

30

9-29

Bertwin Vrielink

Schoonebeek

John Deere 4620




0

30











Klasse 10 pro stock en specials tot 5000 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

10-1

Josef Siebers

Sonsbeck(D)

Old Jim MF 1775




0

2

10-2

Alois Siebers

Sonsbeck(D)

Life Power MF 2805




0

2

10-3

Team Kleve

Kleve (D)

Yellow Beast




0

2

10-4

Kaja Goudswaard

Megchelen (D)

Ford TW 10

100



100

1

Buiten med. Ivm. Gew.











Klasse 11 standaard tot 9000 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

11-9

Marjan Meyer

Buurse

Oliver 2255

100

106,52


206,52

1

11-12

Thijs Vruwink

Haaksbergen

Case 1455

95,97

100


195,97

2

11-11

Wilco Schottink

Gelselaar

International 1455

100

88,37


188,37

3

11-14

Jan Meerdink

Bredevoort

Deutz-Allis 8870

100

84,69


184,69

4

11-1

Roy Burink

Agelo

Ford TW25

100

83,79


183,79

5

11-15

Luuk Spit

De Lutte

New Holland 8870 A

100

82,7


182,7

6

11-2

Herbert Hannink

Deurningen

Ford TW35

100

82,24


182,24

7

11-4

Luuk uit het Broek

De Lutte

Deutz 150

100

80,46


180,46

8

11-13

Jouke Nijland

Deurningen

Fendt 614

90,53

82,38


172,91

9

11-10

Wouter Bos

Gelselaar

New Holland T7030

87,73

79,23


166,96

10

11-5

Jan Bosboom

Den Ham

Case-IH 1455

86,71



86,71

11

11-7

Walter Roelink

Manderveen

Deutz-Allis 9170

85,65



85,65

12

11-3

Marvin Oude Egbrink

Rossum

Claas Ares 816 RZ




0

13

11-6

Ruben Lansink

Lemselo

Ford 8830




0

13

11-8

Bertie Loos

Overdinkel

Deutz 6150.4




0

13


Klasse 12 hobby sport tot 5500 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

12-5

Robin Kempers

Markelo

International 1086

100

97,22


197,22

1

12-4

Dennis Meddeler

Neede

John Deere 4430

100

97,19


197,19

2

12-1

Geert Hans

Schoonebeek

John Deere 4440

100

96,09


196,09

3

12-6

Michel Leussink

Buurse

John Deere Hitech Deere

98,97

95,79


194,76

4

12-2

Frank Mol

Schoonebeek

Fiat 1300 EL Mollo

99,72

91,67


191,39

5

12-3

Marcel Markhorst

Brucht

Ford 8000

95,78

95,03


190,81

6

12-8

Bloemhoff Wissink

Boekelo

Ford 8100

94,7

94,2


188,9

7

12-7

Mark Vreman

Winterswijk

MF 1100




0

8




















Klasse 13 standaard tot 11000 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

13-8

Robert Olde Heuvel

Overdinkel

Steyer 6225

76,62

77,38


154

3

13-9

Sharon Snijders

Geesteren

Fendt 926 Vario

76,6

100


176,6

1

13-3

Vincent Oude Lashof

Deurningen

Fendt 926 Vario

75,65

79,95


155,6

2

13-4

Boaike Nijland

Deurningen

Fendt 926 Vario

72,41

75,72


148,13

4

13-1

Bas Wilbers

Agelo

New Holland 8870 A




0

5

13-2

Luuk Spit

De Lutte

New Holland 8870 A




0

5

13-5

Tom Breukers

Oldenzaal

Case 210




0

5

13-6

Jeroen Heesink

Nutter

Ford 8830




0

5

13-7

Gijs Rechterschot

Haaksbergen

New Holland 8870




0

5