T.S.T.A Wedstrijd van het jaar ‘09 ‘10 ‘12 & 2013  !
Home 17-18-19 augustus
2018


Klasse 1 standaard tot 2600 kg








Nr.

Deelnemer

Trekker

1e trek

2e trek


totaal

plaats


1-09

Niek Stokvis

fiat 640

100

95,99


195,99

1


1-06

Bertie Tolkamp

Fiat 600

100

92,53


192,53

2


1-11

Richard Smalbrugge

Ford 4000

100

90,13


190,13

3


1-04

Milan Aarnink

International 523

100

89,47


189,47

4


1-07

Gerwin Vowinkel

International 633

100

88,96


188,96

5


1-13

Mark Bevers

MF 133

97,3

90,23


187,53

6


1-03

Remco van Straaten

International 423

98,83

88,13


186,96

7


1-08

Rudi Stokvis

Fiat 640

100

82,23


182,23

8


1-05

Arjan Kroeze

Landini 6500

100

88,25


188,25

9


1-10

Wilfred Leideman

International 633

99,3

87,82


187,12

10


1-12

Rik Noordkamp

International 733

96,44



96,44

11


1-02

Benzjamin van den Berg

International 533

93,53



93,53

12


1-01

Rob Koning

International 633

79,95



79,95

13












Klasse 2 standaard tot 3800 kg








Nr.

Deelnemer

Trekker

1e trek

2e trek


totaal

plaats

Opm.

2-14

Walter Bretveld

Fendt 305 LS

96,63

92,75


189,38

1


2-10

Raymond Worsink

Inter 844 S

97,01

90,85


187,86

2


2-01

Jurgen Krijt

Same Leopard 85

95,88

91,53


187,41

3


2-02

Arno Haarkamp

International 724

95,8

91,53


187,33

4


2-16

Bas Elferink

Deutz 4.07

96,34

90,28


186,62

5


2-11

Kim Groot Roessink

Inter 844 S

95,75

90,86


186,61

6

Buiten mededi nging

2-03

Kevin Kloosterman

International 724

96,55

89,92


186,47

7


2-05

Dennis Luiten

Deutz D7206

95,68

90,56


186,24

8


2-22

Bram Roesthuis

Renault

95,72

86,59


182,31

9


2-21

Herman Hans

Nuffield

95,1

84,86


179,96

10


2-07

Luuk Simmelink

International 844sb

95,97

82,74


178,71

11


2-20

Nick Teggeler

Deutz 6206

95,01



95,01

12


2-13

Lucas ten Hagen

Internationaal 745

94,15



94,15

13


2-04

Koen kleinreesink

IH844-S

91,93



91,93

14


2-12

Hendrik Prinz

Deutz 6806

91,59



91,59

15


2-18

Freek Roerink

International 743s

89



89

16


2-17

Koen Japink

John Deere 1640

88,93



88,93

17


2-15

Robin Westemeijer

Ford 4600

77,93



77,93

18


2-08

Hugo Weijer

John Deere 2130

69,48



69,48

19


2-06

Gerhard Simmelink

International 844s

0

0


0


DISQ teveel vermog en

2-09

Gerben Hamhuis

International 644




0



2-19

Pinkeltje

International 844S




0













Klasse 3 sport tot 4500 kg max. 6 cil.








Nr.

Deelnemer

Trekker

Trekkernaam

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

3-01

Michel Leussink

John Deere 4430

Hitech Deere

100

97,12


197,12

1

3-03

Roy Ter Haar

Ford 9600


100

96,25


196,25

2

3-02

Richard Tijhuis

Ford 8000


100

94,18


194,18

3

3-05

Remco Meerbeek

John Deere 4430


100

91,64


191,64

4

03-07

Patrick Klein Gunnewick

John Deere 4430


100

90,31


190,31

5

3-04

Maik Vreman

Internationaal 1086

Inter Power




0


3-06

Tijhuis

Ford 8000

Rosco




0



Klasse 4 pro stock tot 3400 kg 4 cil. T 6 cil zonder T








Nr.

Deelnemer

Trekker

Trekker

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

04-03

Richard Luessink

Belarus

Bishorst Power

100

93,3


193,3

1

4-01

Andre Vink

Case mxm155





0


4-02

Wilco Stegeman

John Deere 2130





0












Klasse 5 pro stock tot 3600 kg 6 cil. T 8 cilinder zonder T








Nr.

Deelnemer

Trekker

Trekkernaam

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

05-04

Henry Tuenter

Belarus

4Rus

100

120


220

1

5-01

Laurens Lageschaar

John Deere 4440

Iowa's Puller

100

111,05


211,05

2

5-02

Maikel de Jong

Valtra S280

Resistance

100

97,3


197,3

3

05-03

Freek

International 1066


100

75,53


175,53

4











Klasse 6 standaard tot 4500 kg








Nr.

Deelnemer

Trekker

1e trek

2e trek


Totaal

Plaats


6-03

Henrie ter Keurs

IHV 844S

96,81

86,21


183,02

1


6-14

Niels Abbink

IHC 1046

100

78,36


178,36

2


6-23

Taco Klein Willink

Fiat 1100

97,94

79,72


177,66

3


6-06

Ronald Groenhuijzen

Volmet805

96,68

79,33


176,01

4


6-16

Celeste klein Wentink

International 856 XL

96,99

78,64


175,63

5


6-09

Bart Kock

Fiat 1000

97,23

78,39


175,62

6


6-15

Mark Beunk

John Deere 3130

96,65

77,4


174,05

7


6-13

Mike Bollen

Volvo 700

96,6

76,91


173,51

8


6-31

Rutger Snippert

Fiat 900

96,61

76,16


172,77

9


6-17

Tom Stegers

Case International 856 XL

96,54



96,54

10


6-08

Thijs Lageschaar

John Deere 2140

96,52



96,52

11


6-20

Ronald Worsink

Inter 844S

96,46



96,46

12


6-21

Kevin Stoverink

International 844s

96,41



96,41

13


6-19

Joris Vaags

International 856 XL

96,4



96,4

14


6-02

Marcel Beltman

IHC844-S

96,15



96,15

15


6-10

Rick van Straaten

International 844S

95,86



95,86

16


6-29

Gerard Spijker

Landini 9500

95,67



95,67

17


6-28

Thijs Leferink

International 1046

95,61



95,61

18


6-30

Sjoerd Klein Avinck

Zetor 10111

95,53



95,53

19


6-18

Sven Langendoen

International 844S

95,37



95,37

20


6-07

Thijs Mollers

Volmet 705

95,35



95,35

21


6-05

Tom Lucassen

Fendt 307

94,64



94,64

22


6-22

Luuk Klein Goldewijk

International 1055

92,76



92,76

23


6-01

Thijs ter Huurne

Deutz DX 85

92,08



92,08

24


6-25

Lucas Niehues-Wessendorf

John Deere 3130

91,82



91,82

25


6-11

Arjan Putman

Fendt 307

86,02



86,02

26


6-24

Melanie Trutmans

International 844S

85,74



85,74

27


6-04

Wiljan Geertsema

Fiat 80-90

76,59



76,59

28


6-12

Jelte klein Wentink

Fortschritt ZT 304

0

0


0

Disq.


6-26

Bram Roesthuis

Case 956 XL




0



6-27

Mathijs Hoek

New Holland TS90




0













Klasse 8 standaard tot 5500 kg








Nr.

Deelnemer

Trekker

1e trek

2e trek


Totaal

Plaats


8-15

Femke Stegers

International 1056 XL

83,77

120


203,77

1


8-12

Jorrit Onis

Fendt 311

100

88,32


188,32

2


8-19

Anh-Tuan

International 1246

98,27

85,21


183,48

3


8-07

Tom Bolder

IH 1066

84,89

87,61


172,5

4


8-06

Marc Lageschaar

John Deere 4440

86,03

85,05


171,08

5


8-25

Robert Olde Heuvel

International 1246

82,7

83,92


166,62

6


8-23

Koen Beskers

Fiat 1300

82,64



82,64

7


8-14

Sven Langendoen

International 844S

82



82

8


8-21

Geert-Jan Jeursen

IHC 1046

81,68



81,68

9


8-03

Christoph Oing

John Deere 6410

81,45



81,45

10


8-24

Geert Roesthuis

John Deere 3040

81,45



81,45

11


8-08

Robin Bollen

Ford 8700

81,33



81,33

12


8-11

Maaikel Raben

Case iH 856

78,82



78,82

13


8-30

Simone Seip


78,72



78,72

14


8-31

Bram Japink

Valmet 905

77,98



77,98

15


8-16

Mark Boksem

Fendt 600

77,58



77,58

16


8-26

Lukas Niehues-Wessendorf

John Deere 3130

77,54



77,54

17


8-09

Nick Rasing

IH 1466

77,34



77,34

18


8-05

Ben Teunissen

Ford 9600

76,9



76,9

19


8-01

Jarno Hartkamp

Ford 7740

76,61



76,61

20


8-20

Jaap Gootjes

John Deere 4440

76,04



76,04

21


8-17

Jordy Broekroelofs

Ford County 1124

75,1



75,1

22


8-22

Mark Klein Willink

Fiat 1000 DT

74,91



74,91

23


8-18

Rik Markvoort

John Deere 3350

72,6



72,6

24


8-28

Tom ten Vergert

Ford 7740

70,67



70,67

25


8-10

Ruben Mulder

Valmet 8150

0

0


0


Disq.

8-02

Niels Abbink

Fendt 310

0

0


0


Disq.

8-13

Nick Hulshof

International 1246

0

0


0


Disq.

8-27

Martijn Bettink

Deutz 130 06

0

0


0


Disq.

8-04

Kevin van Raaij

International 1086




0



8-29

Bart ter Beeke

John Deere 2850




0








































Klasse 9 standaard tot 7000 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

1e trek

2e trek


Totaal

Plaats


9-15

Kim Beekhof

Fendt 512c

100

110,19


210,19

1


9-19

Michiel Gottemaker

Case 1065

100

79,51


179,51

2


9-13

Raimond Schreibeld

Case 1056

100

78,19


178,19

3


9-05

Chiel Kemperman

Fendt 612

100

75,78


175,78

4


9-21

Raymond Loos

Fiat 160-90

100

75,77


175,77

5


9-18

Marc Bosch

Case iH 1255

100

72,97


172,97

6


9-06

Robert Reuling

Ford 8340

100

72,34


172,34

7


9-02

Matthijs Kelder

Case IH 1455

100

67,35


167,35

8


9-25

Nick Poorthuis

Landini 14500

100

66,13


166,13

9


9-17

Alexander Höper

Fendt 309

100

65,46


165,46

10


9-14

Jarno Gunnink

John Deere 4630

88,06



88,06

11


9-24

Bart Slijkhuis

Deutz dx 6.30

85,79



85,79

12


9-26

Sebastiaan Wilke

New Holland t6020

85,69



85,69

13

Buiten mededi nging (veel te zw.

9-22

Quinty Japink

Fendt 516

82,64



82,64

14


9-09

Kay van Beek

MF 6465

75,55



75,55

15


9-23

Luuk Roesthuis

Renault 155-45

74,51



74,51

16


9-12

Rowdy Versteeg

Massey Ferguson 6615

74,01



74,01

17


9-28

Kirsen Roerink

Ford 7740

72,73



72,73

18


9-03

Jarno Hartkamp

Ford 7740

71,95



71,95

19


9-11

Thijs Vruwink

Case MXU 125

68,52



68,52

20


9-04

Barry Baars

Fendt 612

0

0


0


DISQ teveel vermog en

9-01

Mark Elferink

Inter Cormeck 1255XL

0

0


0


DISQ geen aftak as

9-07

Hendry Bronsvoort

Deutz DX 631

0

0


0


DISQ teveel vermo gen

9-27

Rene Kamphuis

Ford 8630

0

0


0


DISQ geen aftak as

9-29

William Timmer

John Deere 4240S

0

0


0


DISQ geen aftak as

9-08

Frank Hofkes

International 1455




0



9-10

Wiebe Smits

Ford 9600




0



9-16

Geert Jan Jeursen

Renault 110-54 TS




0



9-20

Bram Japink

Valtra 8050




0













Klasse 11 standaard tot 9000 kg








Nr.

Deelnemer

Woonplaats

1e trek

2e trek


Totaal

Plaats


11-10

Jeroen Heesink

Ford 8830

100

120


220

1


11-02

Marjan Meijer

Oliver 2255

85,22

90,45


175,67

2


11-15

Jan Meerdink

Deutz Allis 9190

100

75,11


175,11

3


11-06

Wilco Schottink

Case 1455

86,69

78,59


165,28

4


11-07

Wouter Bos

New Holland 7030

91,62

72,04


163,66

5


11-09

Roy Burink

Ford TW25

85,99

75,09


161,08

6


11-8

Emiel Gottemaker

Fendt 926

100

53,64


153,64

7


11-04

Jurian Wagenaar

Fendt 611

74,65

75,04


149,69

8


11-14

Tim Schilderink

Fendt 615

79,86

65,73


145,59

9


11-03

Rene van de Haar

Fiat 160-90

75,03

0


75,03

10


11-12

Marvin oude Egbrink

Claas Ares 816 RZ

72,15



72,15

11


11-17

Janniek Sturris


65,17



65,17

12


11-18

Thijs Leenders

International 1455

58,56



58,56

13


11-01

Patrick Kamphuis

Fendt 916

58,49



58,49

14


11-11

Aiden Kling

Case CVX 170

57,88



57,88

15


11-13

Maikel Gerbert

John Deere 7710

54,5



54,5

16


11-16

Kay Poorthuis

Landini 14500

38,38



38,38

17


11-05

Maik Klein Willink

Fiat 18090

disq



0






















Klasse 12 hobby sport tot 5500 kg








Nr.

Deelnemer

Trekker

Trekkernaam

1e trek

2e trek

3e trek

Totaal

Plaats

12-15

Marcel Markhorst

Ford 8000


100

101,44


201,44

1

12-03

Dennis Meddeler

John Deere 4430

Johnny

100

99,36


199,36

2

12-09

Team houtje touwtje

Ford TW15


100

97,05


197,05

3

12-13

Danny Engberts

John Deere4955


100

95,8


195,8

4

12-05

Frank Mol

Fiat 1300

Elmollo

100

92,43


192,43

5

12-14

Joris Klein Gebbink

International 2086


100

87,23


187,23

6

12-12

Arnold Graven

International 1466


97,67

88,31


185, 98

7

12-08

Niek Zwart

John Deere 4230


90,28

90,82


181,1

8

12-10

Onno Bruinink

John Deere 4230


93,71

82,45


176, 16

9

12-06

Geert Hans

John Deere 4440


65,48

0


65,48

10

12-01

Arjan Putman

Case agriking 970

Black Knight




0


12-02

Ties Bolder

IH 1246





0


12-04

Robin Kempers

International 1086





0


12-07

Dennis vd Weert

Farmall 1256





0


12-11

Arjen Hans

John Deere 4430





0



Klasse 13 standaard tot 11000 kg








Nr.

Deelnemer

Trekker

1e trek

2e trek


Totaal

Plaats


13-05

Luuk Spit

New Holland 8870

100

120


220

1


13-02

Daniël Wijlens

Massey Ferguson 6499

81,89

120


201,89

2


13-01

Patrick Kamphuis

Fendt 916

100

85,46


185,46

3


13-03

Gijs Regterschot

New Holland 8870

90,99

85,85


176,84

4


13-06

Janniek Sturris

Valtra N142

57,07

0


57,07

5


13-04

Bas Wilbers

New Holland 8870




0